שירותי שחזור מידע

לדיסקים קשיחים מגוון תקלות אפשריות. ישנן שלושה סוגי תקלות אפשריות:

-          1. נזקים לוגיים : נזק לוגי מוגדר כנזק לנתונים בדיסק הקשיח בעקבותיה לא ניתן לקרוא את הנתונים, עם זאת, במצב זה הדיסק הקשיח פועל ומתפקד באופן תקין.  המידע שהיה מאוחסן בדיסק הפך ללא נגיש. נזקים לוגיים שכיחים ביותר נגרמים עקב כניסת וירוסים למחשב או ביצוע טעות ע"י המשתמש כגון פירמוט הדיסק הקשיח.

נזק לוגי

-          2. נזקים פיזיים: הכוונה היא לנזקים לרכיבים הנמצאים "מתחת למכסה מנוע" כלומר בתוך המארז המתכתי של הדיסק הקשיח. באופן כללי הכוונה לראשי הקריאה/כתיבה, למנוע ולדסקיות המכילות את המידע המגנטי.
שחזור מידע מסוג זה מאוד מורכבים ודורשים ידע רב וכלי עבודה רבים ויחודיים. שכן נדרש לפתוח פיזית את הדיסק הקשיח ולבצע את פעולות השחזור בתוך חדר נקי. לחברתנו כלים, ומכונות יעודיות ובלעדיות לפתיחה נכונה של דיסקים קשיחים ושחזורם.

נזק פיזי

-          3. נזקים למעגל האלקטרוני: כל דיסק קשיח מורכב בין השאר מבקר אשר הוא המעגל האלקטרוני של הדיסק.נזקים במעגל זה מונעים את תפקודו התקין של הדיסק, לעיתים נגרם קצר למעגל האלקטרוני כתוצאה מהקצר החשמלי הדיסק הקשיח לא מקבל חשמל והמנוע לא מסתובב. במהלך בדיקת הדיסק אנו בוחנים את היקף הנזק, מתקנים או מחליפים את המעגל האלקטרוני זאת כדי שניתן יהיה לקרוא את הדיסק.

לוח PCB

הדיסק קשיח לא מגיב או שנשמע ממנו צליל "מוזר" [תיתוק] ויש בתוכו מידע חשוב? אל תקחו סיכון! כדי להגדיל את הסיכוי להציל את המידע שלך במעבדה מוסמכת ומקצועית עלייך לכבות את המחשב ולנתקו מהמחשמל כדי למנוע נזק נוסף ולצור קשר עם המעבדה המיקצועית שלנו בטל': 03-9421400

*אנא אל תנסו להתעסק עם הדיסק במעבדות לא מקצועיות עם ציוד לא מתאים, ככה הסיכוי לשחזור יקטן המחיר וזמן העבודה יגדל.

המידע נחוץ לך מיד? שירות שחזור חירום 24\7 בכל ימות השנה בטל': 052-6212150